יום ש', יג’ בשבט תשע”ט
דף הבית ועד הורים בית ספר בקהילה אלבום תמונות חדר מורים
ברוכים הבאים לבית הספר היסודי לוריא למוסיקה ולמחול.במסגרת תכנית הלימודים בבית הספר היסודי, לצד לימודי מקצועות הליבה, מקבלים התלמידים העשרה של שיעורי מוסיקה ומחול מקצועיים והתנסות באומנויות במה נוספות. למידה על אחריות, משמעת, חריצות, עבודת צוות וביטוי אישי מלווה את הלמידה בכל תחומי האמנות. התלמידים מתנסים ביצירה, פיתוח הקצב והתנועה ומפגש עם מורים מקצועיים. שתהיה שנת לימודים פורייה ומוצלחת לכולנו!
קרא עוד...
בשיגרת הלמידה בבית הספר היסודי לוריא למוסיקה ולמחול מתנסים התלמידים בפעילויות ובחוויות מוסיקליות ומחוליות מגוונות. החשיפה לעולם האומנות בגיל צעיר מפתחת מיומנויות של התמדה, חריצות ומשמעת המעניקות לתלמיד יכולות לימודיות בתחומי הדעת השונים. צריכת תרבות בגילאי בי"ס היסודי מוכחת כמעשירה ומרחיבת אופקים לתווך ארוך. התלמידים מתחילים צעדים ראשונים בנגינה כבר בכיתה ב', מתנסים בנגינה בכלים שונים, באופן קבוצתי ועם התקדמותם גם באופן פרטני. המורים המלמדים נגינה הנם מורים מתוך צוות האקדמיה למוסיקה.
קרא עוד...
מערכת השעות היומית בבית הספר משלבת שיעורי מחול ותנועה בין שיעורי לימוד מקצועות הליבה. המחול והתנועה מעניקים לילדים מקום לביטוי אישי, שחרור אנרגיה ותחושת מסוגלות בתחומים שאינם עיוניים. במסגרת לימודי המחול, התלמידים לומדים בקבוצות קטנות עם מורים מהשורה הראשונה. יצירה קבוצתית מקדמת אחריות ושותפות בין התלמידים. חשיפה לעולם המחול הן ברמת הביצוע והן ברמת הצפייה מעודדת פיתוח אינטליגנציות מגוונות שאינן באות לידי ביטוי בלימוד שיגרתי.
קרא עוד...
החלטנו לחגוג את כל העשייה הזו דווקא היום, נר ראשון של חנוכה, משום שבדיוק כפי שנדליק היום נר אחד קטן שיאיר בצניעות, ואליו יתווספו במהלך השבוע עוד נר ועוד אחד עד שלקראת סיום החג נראה את החנוכייה דולקת כולה ומאירה באור גדול שממלא את החדר, כך גם תהליך חינוכי שעובר ילד בביה"ס מתחיל בצעדים קטנים שמסמנים כיוון, מסמנים יעד, ולאחר זמן מה אנו עומדים משתהים לאור התוצאות. היום תראו תוצרים ראשונים לאחר למידה של כמה חודשים ספורים, לא יאומן שאנחנו כבר מופיעים. כיתות ב-ג בכינור וחלילית, כיתה ד' בקטע שלמדו בשיעורי מוסיקה הכיתתיים, מקהלת ביה"ס המורכבת מתלמידים מכל הכיתות ונציגות מכיתה ו' ינגנו בחצוצרה וטרומבון בשיתוף עם תלמידים מתיכון האקדמיה שבאו להראות לנו מה קורה בהמשך התהליך.
קרא עוד...
תלמידים יקרים בוקר טוב,היום הראשון ללימודים הוא תמיד יום מרגש, אך הוא מרגש במיוחד עבור אלו החדשים שמגיעים לראשונה. אני נרגשת היום לפגוש אתכם כמו תלמיד שעולה לכיתה א', תלמיד שהכל חדש בשבילו, הוא פוגש המון אנשים, בשבילו זה יום שמלווה בחששות אבל גם בתקווה גדולה. תקווה לימים מאושרים, לשיגרת למידה מסקרנת וליצירת קשרים חברתיים.
קרא עוד...
תלמידים יקרים,אנו מציינים היום 23 שנים לרצח ראש ממשלה בישראל, אירוע היסטורי ששינה את פניה של המדינה ולמעשה אנו עוצרים היום כדי לדבר על ערכים חשובים כמו : אחדות וסובלנות ולומר בקול ברור שאלימות היא לא דרכנו.
קרא עוד...
הורים וילדים יקרים! בימים הפתוחים בבית ספר לוריא תוכלו להשתתף בשיעורי ניסיון במוסיקה ובמחול, להנות עם תלמידי כיתה א' מפעילויות מהנות, להתרשם ממתחם א' הכיתה הגנית שלנו ולהכיר את צוות ביה"ס. ימי שישי 28.12, 4.1 משעה 8.00-12.00. על מנת שנוכל להערך לקראתכם, נא הרשמו לימים הפתוחים במזכירות ביה"ס. 02-5632672 או בדוא"ל - ilanaluria@gmail.com
קרא עוד...
ימים פתוחים בלוריא
הענן החינוכי